Máte konkrétní požadavek na objednávku a nechcete se zdržovat s vyhledáváním či Vaší registrací?

Nenašli jste Vámi hledané zboží?

Jste v situaci že během nákupu v našem e-shopu nevíte jak dál?


Nabízíme Vám možnost zatelefonovat naší operátorce, která Vám pomůže požadavek vyřešit.

Naše operátorka je tu pro Vás v pracovní dny od 8.00hod – 15.00hod

Telefon: +420 585 347 088

Mobil: +420 739 940 082

Pokud mimo pracovní dobu zašlete svůj požadavek na info@javidis.cz, odpovíme Vám v nejkratším možném termínu.

Zavřít
P
o
m
o
c

Počátky mého podnikání v oboru distribuce učebnic se datují do roku 1993, kdy jsem až do roku 1998 vykonával činnost obchodního zástupce společnosti, zabývající se obchodem učebnicemi. Z důvodu organizačních změn v zastoupené společnosti, jsem počátkem ledna 1999 uvítal možnost, založit vlastní firmu zaměřenou na poskytování služeb školám v oblasti zajišťování učebnic a učebních pomůcek.

Vzhledem k tomu, že časem přibylo více zákazníků a s tím spojeno i více práce, v roce 2002 jsem přijal do pracovního poměru jednoho zaměstnance.

Naše hlavní zaměření je distribuce všech dostupných učebnic, pracovních sešitů, studijních materiálů a učebních pomůcek vydavatelstvích nejen z České republiky. V této souvislosti organizujeme jednodenní výstavy učebnic na školách, případně bezplatně zapůjčujeme školám k prostudování omezené množství knih na delší období. Se zahraničními vydavatelstvími pořádáme konference určené učitelům cizích jazyků. Každoročně vydáváme tištěný nabídkový katalog, obsahující nejprodávanější učebnice a novinky.

Od roku 2006 se zabýváme rovněž prodejem kancelářských a školních potřeb. Dodáváme originální tonery, originální i kompatibilní tonerové a inkoustové cartridge u kterých také zajišťujeme jejich profesionální renovace. Tohoto využívají rovněž zákazníci z řad firem z důvodu uplatnění „náhradního plnění“ /viz.záložka „náhradní plnění“.

V současnosti /rok 2012/ máme při počtu osmi zaměstnanců něco přes 200, doufám že spokojených, zákazníků. Tímto děkujeme stávajícím zákazníkům za spolupráci a jsme připraveni maximálně vyhovět jak jim, tak novým zákazníkům kteří se na nás obrátí se svými požadavky.

Za kolektiv pracovníků střediska učebnic Jan Vitoul.